GO Logistics Services

Zapytaj o szczegóły współpracy
Tel: +48 508 823 999

Obrót paletami euro, przymysłowymi u Twojego operatora logistycznego – czy masz świadomość?

Obrót paletami euro, przymysłowymi u Twojego operatora logistycznego – czy masz świadomość?

 

🔥 Kiedy Palety Euro Stają się Złotem: Ostrzeżenie przed Nieuczciwością w Branży Logistycznej!

🚨 Szokujące, prawda? Wkraczasz do świata logistyki z ufnością, przekonany, że Twoje palety euro są w bezpiecznych rękach… Ale co, gdybyśmy powiedzieli Ci, że Twoje palety mogą być narażone na zaginięcie w mrokach logistycznego labiryntu?

📦 Historia, która ZMROZI Cię w Miejscu: Przygarnijmy opowieść Pana Jakuba – przedsiębiorcy, który przez 4 LATA współpracując z renomowanym operatorem logistycznym, zgubił palety euro o wartości NOWEGO, błyszczącego samochodu. 🚗💨 Możesz sobie wyobrazić jego osłupienie i rozpacz, kiedy zdał sobie sprawę, że jego aktywa rozpływają się w niebycie? Pan Jakub uświadomił sobie skalę problemu i wartość utraconego majątku, dopiero w momencie, kiedy rozpoczął współpracę z GO Logistics Services. Nasz specjalista poprosił o porównanie salda paletowego z naszym saldem paletowym, po pierwszym miesiącu naszej współpracy, a którego Pan Jakub nie posiadał. Jak się okazało poprzedni operator logistyczny wydawał paczki Pana Jakuba na jego paletach i twierdził, że kurierzy, którzy odbierają palety z jego paczkami nie zwracają pustych palet, co jest kompletnie nieprawdziwe. Co, prawda każdy kurier posiada swój własny system zwrotu tych palet, ale zwraca je każdy kurier, gdy prowadzi się odpowiednią gospodarkę obrotu paletowego i dokumentację poświadczającą odbiór i zwrot palet. Dodam, że tygodniowo wydajemy paczki Pana Jakuba na 60 paletach w ciągu tygodnia.

60 palet w tygodniu to +/- 240 palet w miesiącu i 11 520 palet w ciągu 4 lat. Licząc paletę po 20 zł netto daje nam to niebagatelną kwotę 230 tyś zł.

🕵️ Oszustwa w obrocie paletami euro są RZECZYWISTOŚCIĄ, z którą każda firma korzystająca z usług zewnętrznych firm logistycznych może się zmierzyć. Oszustwo jest subtelną sztuką. Twoje palety mogą być niezauważalnie “przesuwane” z jednego miejsca na inne, po cichu osłabiając fundamenty Twojego biznesu. 🎭

Ale nie jesteś bezbronny…

My, GO Logistics Services, Znamy Rozwiązania, które ZABEZPIECZĄ Twoje Palety! ✨ Odnotowujemy każdą paletę, monitorujemy każdy ruch, i co ważne – nasze rozwiązania są TRANSPARENTNE. Zero ukrytych kosztów, zero zaskoczeń. Pilnujemy, aby kurierzy systematycznie zwracali palety naszych klientów do magazynu.

🛡️ W miarę jak Twoje biznesowe imperium rośnie, nie pozwól, aby ciche szepty oszustw zakłóciły Twoją markę i reputację. Przedstawiamy Ci pełną, przejrzystą ewidencję paletową bez dodatkowych, ukrytych kosztów, które są jak cienie w niektórych firmach logistycznych.

Podsumowując:

  • 🎯 Jesteśmy TU, aby chronić Twoje palety i Twoją inwestycję w nie.
  • 🎯 Jesteśmy TU, aby pilnować Twoich aktywów 24/7.
  • 🎯 Jesteśmy TU, aby Twój biznes kwitł w atmosferze ZAUFANIA i TRANSPARENTNOŚCI.

💡 Uczmy się na błędach innych, ale nie dajmy się wprowadzić w maliny. Czas, aby Twoje palety euro były chronione z godnością i profesjonalizmem, jakiego zasługują!

🤝 GO Logistics Services – Twoje palety. Nasza Odpowiedzialność.

Inne wpisy

W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz. Wkrótce nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić indywidualną ofertę handlową.