GO Logistics Services

Zapytaj o szczegóły współpracy
Tel: +48 508 823 999

GO Logistics Services

Działamy kompleksowo! Powierzając nam obsługę magazynową, zapewniacie sobie profesjonalną obsługę dostaw, ewentualnych zwrotów i magazynowanie Waszych produktów. To jednak nie wszystko.. Przejmiemy na siebie przyjmowanie i kompletowanie zamówień Waszych klientów, a także ich dystrybucję. Oddając nam całą logistykę posprzedażową dajemy Wam możliwość skupienia się na rozwoju i zwiększeniu sprzedaży.

GO Logistics Services Sp. z o.o. jest firmą przyjazną i otwiera się na osoby z różnymi niepełnosprawnościami, zarówno pod względem dostosowania budynku/pomieszczeń jak i ich zatrudniania.

Online internet shopping logistics and delivery concept

O nas

GO Logistics Services

Kluczem do sukcesu firmy jest zgrany zespół. GO Logistics Services tworzą niezwykle zdolni i energiczni ludzie, którzy z pasją realizują każdy nowy projekt.

Skuteczna sprzedaż internetowa zależy od prawidłowego działania i logistyki sklepów internetowych, jak wszystkie transakcje towarowe wymaga staranności i operatywności. Jeśli jesteś zainteresowany efektywną sprzedażą, proponujemy usługi fulfillmentu dla e-Commerce. Współpracując z nami, oszczędzasz czas i pieniądze na wynajmie magazynu, logistyce i pracownikach.

Nasza misja

GO Logistics Services

Proponujemy pełen zakres usług, od odbioru i magazynowania po dostawę. Kompleksowa obsługa e-Commerce.

Jeśli potrzebujesz usługi fulfillment z obsługą logistyczną sklepu internetowego w Warszawie lub innym mieście, skontaktuj się z nami lub zamów rozmowę. Menedżerowie dostarczą cennik i zaproponują zestaw usług odpowiedni dla Twojej firmy. Zajmujemy się wszelkimi operacjami z towarem oraz świadczymy usługi logistyczne dla sklepów internetowych, dostarczając zamówienia do klienta.

GO Logistics Services

GO Logistics Services

0 K
Obsłużonych towarów
0 K
Wysyłek
0 %
Zadowolonych klientów
0 %
Pewność i zaufanie
W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz. Wkrótce nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić indywidualną ofertę handlową.