GO Logistics Services

Zapytaj o szczegóły współpracy
Tel: +48 508 823 999

Eco

GO Logistics Services

GO Logistics Services

Jeszcze kilka lat temu nikt nie mówił o ekologii w e-commerce. Ostatnia dekada zmieniła wszystko – podejście najemców, operatorów logistycznych i samych klientów. Wszak odpowiedzialne firmy to takie, które – o ile to możliwe

– na każdym etapie łańcucha dostaw starają się wprowadzać bardziej zrównoważone środowiskowo rozwiązania. Jakie zatem powinno być ekologiczne  magazynowanie?

Nawet, jeśli nie przemawiają do nas argumenty ekologów i nie czujemy się w obowiązku, by zadbać o bardziej zrównoważone rozwiązania – są przynajmniej dwa powody, dla których warto przyjąć ekologiczne podejście do biznesu.

Po pierwsze – prawo, które coraz bardziej zmienia się na niekorzyść dla rozwiązań nie-eko.
Po drugie – dobry wizerunek marki i lojalność klientów.

Dla coraz szerszego grona konsumentów, kwestia ekologii nie pozostaje bez znaczenia. Warto zrobić ukłon w ich stronę.

Go Logistics Services w swoich działaniach podkreśla istotność  kwestii klimatycznych w strategii biznesowej. Wdrażamy ekologiczne podeście od momentu przyjęcia towaru do magazynu aż do jego wydania.

Naszą odpowiedzią na wyzwania klimatyczne jest Strategia Zrównoważonego Rozwoju. Nasz magazyn wyposażony jest w Systemy wypełniaczy papierowych SpeedMan®. Oprócz recyklingowych pudełek do wnętrza paczek używamy Papieru SpeedMan®, który jest w 100% ekologiczny i biodegradowalny. Został wyróżniony etykietą “Blue Angel”. Papier SpeedMan®  produkowany z makulatury, zgodnie z normami ISO 50001 według najnowszych standardów środowiskowych.

W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz. Wkrótce nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić indywidualną ofertę handlową.